Zero-In od společnosti ROOT pro bystrou mysl a bdělý intelekt

Trápí vás potíže s pamětí či koncentrací, označované také výrazem mentální či mozková mlha? Získejte opět jasnou mysl a budete se moci soustředit na to, co je důležité: To je cílem přípravku Zero-In americké společnosti ROOT. Jako přírodní alternativa k syntetickým stimulantům poskytuje Zero-In svým speciálním složením s obsahem kurkumy, extraktu z piniové kůry, semen tzv. sametové fazole (Mucuna pruriens) a vitaminu D našemu mozku zásadní a rychlou vzpruhu. Budete mít pocit, že se „vám v hlavě rozsvítilo pár dalších světel a spustil se příliv energie“.

Výhody přípravku Zero-In:

 • Podporuje a posiluje kognitivní funkce: zvyšuje pozornost a schopnost soustředění
 • Zajišťuje duševní bystrost: zvyšuje mozkovou aktivitu, kreativitu a poskytuje znatelný nárůst energie

Jak funguje přípravek Zero-In?

Abychom lépe pochopili, jak a proč jsou tyto rychlé účinky na aktivaci mozku a zvýšení energie možné, podívejme se krátce na posly uvnitř našeho mozku. Tyto důležité látky, nazývané také neurotransmitery, se tvoří v mozku. Neurotransmitery přenášejí informace a elektrické impulsy mezi přibližně 100 miliardami nervových buněk v mozku. Čím lepší a rychlejší je komunikace mezi nervovými buňkami, tj. zpracování nervových vzruchů, tím lépe funguje i regulace a řízení celého těla.

Ať už jde o koordinaci našich končetin, myšlenek, pocitů, nálady, tvorby hormonů, trávení, spánku, schopnosti učení, nemocí nebo opravných procesů v našem organismu: Pokud je neurotransmiterů nebo stavebních kamenů potřebných pro jejich tvorbu nedostatečné množství, vázne předávání signálů mezi neurony, což nevyhnutelně vede k dysfunkcím s různými poruchami. Neurotransmitery tedy významně ovlivňují naši fyzickou a duševní výkonnost.

Známe asi 100 neurotransmiterů a existence dalších tisíců je stále předpokládána. Neurotransmitery lze rozdělit podle funkce a struktury. Z chemického hlediska se jedná především o aminokyseliny, peptidy a monoaminy. Jako vždy u přirozených polarit rozdělujeme i neurotransmitery na stimulační a energizující a naopak neurotransmitery tlumící. Existují však i takové, které mohou plnit obě funkce.

Zero-In: přirozená cesta ke zvýšení hladiny nejdůležitějších neurotransmiterů v našem mozku

  • Acetylcholin
   podporuje koncentraci, kognitivní procesy a je důležitý v procesech učení. Acetylcholin vzniká z aminokyselin glycinu a serinu dalšími přeměnami. Zapomnětlivost a špatná výkonnost mozku jsou jasným příznakem nedostatku acetylcholinu.
  • Serotonin
   známý také jako hormon štěstí či posel štěstí, ovlivňuje nejen naši náladu, ale má stejně tak vliv na kvalitu našeho spánku, protože se během noci mění na spánkový hormon a antioxidant melatonin. Máte-li sníženou hladinu serotoninu, mohou vás trápit problémy jako nezkrocená chuť na sladké, špatné trávení, úzkost a nízké sebevědomí, stejně jako potíže s usínáním nebo snížené libido.
  • Dopamin
   ovládá náš vnitřní hnací motor, motivaci, zájem, zvídavost a ambice. Příliš nízká hladina hormonu dopaminu v našem těle obvykle vede k sestupné spirále lhostejnosti, frustrace a demotivace. Pokud se naopak množství dopaminu v organismu zvýší nebo jsou základní stavební kameny pro tvorbu dopaminu dodávány ve větším množství, vrací se chuť do života, motivace, radost a ctižádost – začátek strmé vzestupné spirály. Dopamin se tvoří z aminokyselin tyrosinu a fenylalaninu a pro metabolismus dopaminu jsou důležité také vitamin C, měď a železo.Poznámka: Dopamin vyvolává efekt odměny za dosažení cílů. Pokaždé, když něco dokončíme, stoupne hladina dopaminu v našem těle. Podle naší definice znamená úspěch dosažení cíle. EDáváte přednost dosažení jednoho „velkého“ cíle denně, nebo deseti „menších“ dílčích cílů, jejichž důsledkem je více efektů odměny? Jsou vaše cíle reálné nebo spíš jen zbožná přání?
  • GABA
   (kyselina gama-aminomáselná) jako protipól serotoninu a dopaminu aktivuje relaxaci a zotavení. Nervus vagus neboli bloudivý nerv hraje klíčovou roli ve funkci autonomního nervového systému (parasympatikus): tělo se přepíná do klidového režimu, což vede k zintenzivnění opravných a regeneračních procesů. Na nedostatek GABA ukazují následující příznaky: nadměrný pocit stresu, podrážděnost, problémy s usínáním, protože se naše myšlenky nedokáží uklidnit, a dušnost.

Naše zkušenosti s přípravkem Zero-In

U přípravku Zero-In jsme velice brzy pozorovali pozitivní účinky na mozek a energetickou rovnováhu. Z našeho pohledu dochází k rychlé aktivaci metabolismu mozku, jasně patrnému přílivu energie (fyzické i psychické) a nakonec i ke zlepšení celkové nálady. Účinek se dostavil po 1 tobolce za cca 15-30 minut a přetrvával po dobu 4-6 hodin.

Vzhledem k tomu, že lze užívat 1-4 tobolky denně, je individuální dávkování a přizpůsobení se vlastnímu rytmu velmi snadné. Náš mozek je nejvyšším řídicím centrem a ovlivňuje všechny podřízené orgány, systémy a buňky. Zlepší-li se podstatně fungování našeho mozku, začnou lépe fungovat i jemu podřízené orgány a systémy, což je z našeho pohledu bio-logicky snadno pochopitelné.

Clean Slate von ROOT

Dávkování*

 • užívejte 1 tobolku po ránu (ideálně nalačno) a další dle potřeby
 • doporučené dávkování: 1 až 4 tobolky denně
 • obsah tobolky lze užít také přímo rozpuštěním pod jazykem, což vede k rychlejšímu nástupu účinku
 • pokud potřebujete nižší dávku přípravku, otevřete tobolku a podle potřeby užijte polovinu jejího obsahu
 • máte-li potíže s polykáním kapslí, přidejte je do jídla, jogurtu, smoothie nebo jiné tekutiny
 • doba trvání účinku: 3-8 hodiny resp. dle individuální situace

Objem: 60 vegetariánských tobolek. Nepřekračujte prosím maximální doporučenou denní dávku 4 tobolky.

*Vaše tělo je nejcitlivější měřicí přístroj, který máte: používejte ho! Naslouchejte a vnímejte své tělo a v případě potřeby upravte dávkování.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

O společnosti ROOT 

Srdcem řady ROOT jsou tři produkty: Clean Slate pro komplexní a systemickou detoxikaci organismu, Zero-In pro zlepšení mozkových funkcí a rychlé zvýšení energie a Restore pro podporu a regeneraci zdraví střev a imunitního systému. Vyzkoušeli jsme pro vás všechny tři přípravky: zde najdete naše podrobné hodnocení těchto tří produktů značky ROOT.

ROOT je americká společnost se sídlem v Nashvillu, která se specializuje na oblast zdraví a wellness a jejím cílem je přijít na kloub mnoha zdravotním problémům. Výrobky ROOT jsou ekologické, převážně veganské a bezlepkové a neobsahují GMO. Specialitou jsou vlastní výrobní postupy, z nichž některé jsou patentované. Díky přirozeným a přírodním řešením by zákazníci měli mít možnost vzít své zdraví a štěstí do vlastních rukou.

Společnost ROOT je založena na základních hodnotách jednoduchosti, autenticity, integrity a vzdělávání. Společnost ROOT se snaží inspirovat své zákazníky ke zlepšení kvality jejich života prostřednictvím hlubšího pochopení přirozené cesty k vlastnímu zdraví a tělesné pohodě a poznání jednoduchých, ale účinných řešení pro zdraví celého organismu. Více informací o vzniku společnosti a jejích zakladatelích si můžete přečíst zde.

Všechny přísady přípravků společnosti ROOT jsou pečlivě a svědomitě vybírány. Každá složka je před zpracováním i po něm testována, aby bylo zajištěno, že jsou použity výhradně čisté látky bez jakýchkoliv škodlivin. Účinnost a působení přípravků v této oblasti závisí především na úpravě a zpracování obsažených látek a samozřejmě na jejich správném poměru, který je obvykle „obchodním tajemstvím“. Společnost ROOT spolupracuje s mezinárodními dodavateli, kteří nabízejí vysoce kvalitní přírodní suroviny a jsou zárukou té nejlepší kvality.