Restore: přípravek pro regeneraci střev a střevní sliznice, zlepšení mikrobiomu a imunitního systému 

Funkce tenkého a tlustého střeva má velmi zásadní vliv na naši pohodu, zdraví a výkonnost. V našem střevě žije 10krát více mikroorganismů, než je buněk v celém našem těle. Těchto přibližně 600 bilionů mikroorganismů a zejména bakterií má za úkol rozkládat naši potravu na základní stavební prvky a také rozhodovat o tom, co v těle zůstane a co se naopak vyloučí jako „odpad“.

Výkonnost těchto rozmanitých specialistů (odhaduje se, že v tenkém střevě žije zhruba 5000 různých druhů či kmenů bakterií) významně závisí na kvalitě toho, co jíme a pijeme. Stejně jako kompost na zahradě, i mikroorganismy v lidském střevě ve velmi krátké době znásobí svůj výkon, pokud dostanou správnou přirozenou a biologickou potravu. Nebo jsou naopak „ochromeny“ a „zablokovány“, pokud se do našeho organismu dostanou chemické látky jako např. antibiotika.

Přípravek Restore byl vyvinut tak, aby našim mikroorganismům dodával biologicky čistou a přirozenou „energetickou potravu“, a tím zvyšoval jejich výkonnost. Jeho užívání vede v dlouhodobém horizontu (2-4 měsíce) k normalizaci narušené střevní funkce a regeneraci poškozené sliznice tenkého střeva.

 • optimalizace střevní mikroflóry / mikrobiomu
 • regenerace střevní sliznice
 • stimulace imunitního systému
 • zlepšení regulace krevního tlaku
 • redukce nadměrných zánětlivých reakcí

Díky přípravku Restore dostávají mikroorganismy v našich střevech biologicky čistou a přirozenou „energetickou potravu“, v důsledku čehož se může dlouhodobě (2-4 měsíce) normalizovat narušená střevní funkce a současně se začne regenerovat poškozená sliznice tenkého střeva. Kromě zlepšení střevní mikroflóry / mikrobiomu to má také přímý vliv na funkci našich imunitních buněk. Našemu organismu můžeme však samozřejmě pomoci i my sami tím, že budeme ideálně přijímat potraviny, které obsahují co nejméně škodlivých látek a nejsou průmyslově upravené. Jedině tak můžeme svému tělu dodat látky a základní stavební prvky, které jsou nezbytné pro optimální fungování.

Pokud se nebudeme stravovat, myslet a chovat bio-logicky a organicky, příroda nás na naše chyby upozorní. Čím déle tyto varovné signály ignorujeme, tím bolestivější mohou být konečné důsledky. Přibližně 600 bilionů mikroorganismů v našich střevech můžeme aktivně podporovat jako naše přátele a pomocníky a zajistit jim ideální podmínky pro optimální rozkládání potravy, aby naše tělo mohlo využít základní stavební kameny v metabolismu: ve správném množství, ve správný čas a na správném místě.

.

Restore Powerfutter für unsere Darmbakterien

Naše hodnocení přípravku Restore

Přípravek Restore umožňuje střednědobé a dlouhodobé zásadní zlepšení různých symptomů a potíží. Regenerační a opravné procesy vyžadují čas, proto je také důležité klást si realistické cíle, pokud jde o úspěšnost. Nereálné cíle nebo zbožná přání vedou příliš rychle k demotivaci, frustraci a k negativní spirále.

JČím déle je přípravek užíván (alespoň 2 měsíce, optimálně 4 měsíce), tím více a zásadněji se váš organismus může regenerovat, což v konečném důsledku prospívá všem funkcím v těle.

Restore - Darm, Mikrobiom, Immunsystem

Dávkování

 • užívejte 1 sáček buď přímo do úst, nebo obsah sáčku smíchejte s vodou a vypijte
 • užívejte přípravek před nebo po jídle, v závislosti na citlivosti a individuálním pocitu
 • 1 balení obsahuje 15 sáčků à 30 ml
 • užívejte 1 sáček popř. 1/2 sáčku denně nebo obden
 • alternativně lze sáček také zmrazit a cucat jako „zmrzlinu“ (vhodné např. pro děti)
 • doporučujeme užívat navečer, aby mohly v noci optimálně probíhat regenerační a obnovovací procesy

Obsah balení: 15 sáčků à 30 ml

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Další informace o přípravku Restore
Zde naleznete malý výběr našich oblíbených produktů od společnosti ROOT 

 

Restore - Darmfunktion - Mikrobiom - Immunsystem

O společnosti ROOT 

Srdcem řady ROOT jsou tři produkty: Clean Slate pro komplexní a systemickou detoxikaci organismu, Zero-In pro zlepšení mozkových funkcí a rychlé zvýšení energie a Restore pro podporu a regeneraci zdraví střev a imunitního systému. Vyzkoušeli jsme pro vás všechny tři přípravky: zde najdete naše podrobné hodnocení těchto tří produktů značky ROOT.

ROOT je americká společnost se sídlem v Nashvillu, která se specializuje na oblast zdraví a wellness a jejím cílem je přijít na kloub mnoha zdravotním problémům. Výrobky ROOT jsou ekologické, převážně veganské a bezlepkové a neobsahují GMO. Specialitou jsou vlastní výrobní postupy, z nichž některé jsou patentované. Díky přirozeným a přírodním řešením by zákazníci měli mít možnost vzít své zdraví a štěstí do vlastních rukou.

Společnost ROOT je založena na základních hodnotách jednoduchosti, autenticity, integrity a vzdělávání. Společnost ROOT se snaží inspirovat své zákazníky ke zlepšení kvality jejich života prostřednictvím hlubšího pochopení přirozené cesty k vlastnímu zdraví a tělesné pohodě a poznání jednoduchých, ale účinných řešení pro zdraví celého organismu. Více informací o vzniku společnosti a jejích zakladatelích si můžete přečíst zde.

Všechny přísady přípravků společnosti ROOT jsou pečlivě a svědomitě vybírány. Každá složka je před zpracováním i po něm testována, aby bylo zajištěno, že jsou použity výhradně čisté látky bez jakýchkoliv škodlivin. Účinnost a působení přípravků v této oblasti závisí především na úpravě a zpracování obsažených látek a samozřejmě na jejich správném poměru, který je obvykle „obchodním tajemstvím“. Společnost ROOT spolupracuje s mezinárodními dodavateli, kteří nabízejí vysoce kvalitní přírodní suroviny a jsou zárukou té nejlepší kvality.