Clean Slate od společnosti ROOT: Odstraňuje toxiny z těla – účinně a komplexně

V poslední době jsme byli často našimi partnery a zákazníky upozorňováni na detoxikační přípravek Clean Slate americké společnosti ROOT. Vyzkoušeli jsme ho a můžeme říci, že jsme velmi potěšeni a zároveň překvapeni dalekosáhlým a komplexním účinkem.

Přípravek Clean Slate byl vyvinut, aby bezpečně a účinně posiloval přirozenou schopnost celého těla zbavovat se toxinů pocházejících z našeho životního prostředí a těžkých kovů.
Jeho výhody:

  • zlepšuje rozpouštění, vázání a odstraňování jedovatých látek, sloučenin těžkých kovů, přísad očkovacích látek a mnoha dalších zdraví škodlivých látek v našem těle;
  • v přípravku obsažený zeolit (oxid křemičitý) je podstatný pro detoxikaci organismu a zároveň pro naše tělo představuje důležitý prvek s řadou funkcí;
  • reguluje nadměrné zánětlivé reakce.

Usazeniny, které se nahromadily v celém těle, se dlouhodobě rozkládají v závislosti na zdrojích našeho organismu. Clean Slate je tedy čistý detox: Redukuje usazování sloučenin těžkých kovů, přísad očkovacích látek, toxinů pocházejících z našeho životního prostředí, glyfosátu, pesticidů, herbicidů, fungicidů a dalších jedovatých látek v pojivové, tukové, svalové, nervové a kostní tkáni a snižuje jejich zátěž v našem těle.

Unikátní výrobní postup přípravku Clean Slate

Během výrobního procesu detoxikačního přípravku Clean Slate se přírodní vulkanický minerálzeolit zahřívá na teplotu přibližně 400 stupňů Celsia, a tím se čistí od hliníkových složek a dalších nežádoucích prvků. Tímto procesem vznikají zeolitové částice různých velikostí – od extrémně jemných až po větší částice známé ze zeolitových prášků. Různá velikost částic umožňuje zeolitu snáze vázat různé škodlivé látky a sloučeniny a podporovat jejich vylučování z našeho těla. U velmi malých částic se výrazně zvětšuje aktivní povrch, proto je jejich vazebná a vylučovací kapacita značně vyšší než u zeolitu v práškové formě.

Co přesně se děje během výrobního procesu?

Zeolit je přírodní vulkanický materiál. Během výrobního procesu, při němž vzniká zeolitový prášek, se k zeolitu přidá voda, aby se nasákl jako houba. Při následné kryogenní úpravě voda v jemných pórech zeolitu zmrzne, čímž se v pórech zeolitu roztáhne a roztrhá zeolit na mnoho menších kousků. V dalším kroku se zeolit zahřeje horkou vodou/párou o teplotě přibližně 400 °C, přičemž se led, který se stále nachází v pórech zeolitu, náhle stane plynným a rychle expanduje. Díky tomu se částice zeolitu znovu rozpadne na mnoho ještě menších částic. Tento proces „namáčení, šokového zmrazení a náhlého zahřívání zeolitu“ lze několikrát opakovat, až je nakonec dosaženo jedinečné velikosti částic 6 – 99 nm. Kromě toho jsou částice zeolitu během výrobního procesu polarizovány, tj. v zásadě získají záporný náboj, takže na sebe jako magnet vážou jedovaté látky a sloučeniny těžkých kovů a napomáhají k jejich vylučování z našeho organismu. Aktivní povrch extra jemných částic zeolitu se výrazně zvětšuje, proto je kapacita přípravku Clean Slate vázat a vylučovat toxiny z těla podstatně vyšší než u práškového zeolitu či jiných zeolitových produktů v tekuté formě.

Dioxid křemičitý (zeolit) je německým fyziologem a lékařem Prof. Dr. Karlem Hechtem a jeho manželkou Elenou Hecht-Savoleyovou označován za „zázračný lék“, který hraje důležitou roli v celém metabolismu. Oxid křemičitý má zvláštní krystalickou strukturu, geometrii a vlastnosti, které jsou obzvláště důležité i pro tvorbu energie (srdeční sval, pojivová a podpůrná tkáň atd.). Srdeční sval využívá křemík a jeho piezoelektrické vlastnosti (přeměna tlakových impulsů na elektrické napětí) k tvorbě a přeměně energie. Čím více biologicky dostupného křemíku v těle, tím efektivnější je produkce energie!

Zeolit obsažený v přípravku Clean Slate se skládá z 97 % z klinoptilolitu a 3 % bentonitu. Unikátní složení výrobku doplňuje speciální mořská sůl s přibližně 70 prvky a vitamin C. Zeolit Clean Slate (oxid křemičitý) v tekuté formě má schopnost dostat se i do těch míst v našem těle, kam se zeolit v prášku nedostane.

Náš názor na Clean Slate

Se zřetelem na vázání a vylučování široké škály škodlivých látek v našem těle jsme u přípravku Clean Slate zaznamenali pozoruhodné dlouhodobé účinky v organismu. Jedinečný je speciální, patentovaný výrobní proces, který umožňuje použití zeolitu v kapalné formě. V porovnání se zeolitem v prášku je podstatnou výhodou tohoto speciálního zeolitu podávaného v tekuté formě systemický účinek v našem těle, a to nejen ve střevech, ale v celém organismu včetně mozku.

Čím déle je přípravek užíván (alespoň 2 měsíce, optimálně 4 měsíce), tím více „odpadu“, který se v našem těle dlouhodobě nahromadil, může být z organismu vyloučeno.

Důležité je zmínit, že při detoxikačních a očistných procedurách je vždy rozumné pomalé dávkování, aby nedošlo k příliš silným počátečním reakcím. Ty mohou při detoxikačních procedurách nastat zejména, pokud naše tělo není připraveno na množství „odpadu“, který má být vyloučen.

Clean Slate von ROOT

Dávkování*

  • přípravek aplikujte dávkovací pipetou přímo do úst
  • doporučené dávkování na začátku procedury: 1-2 kapky přípravku 2x denně
  • dávky pomalu zvyšujte na 3-4 kapky 2x denně
  • následně můžete dávky zvýšit až na 10 kapek 2x denně

Objem: 30 ml, odpovídá cca 600 kapkám. Nepřekračujte prosím maximální doporučenou denní dávku 20 kapek.

*Vaše tělo je nejcitlivější měřicí přístroj, který máte: používejte ho! Naslouchejte a vnímejte své tělo a v případě potřeby upravte dávkování.

Skladování: Skladujte v suchu a chladu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Základní informace o opatřeních během detoxikačních a očistných procedur

Pokud je váš organismus citlivější a počáteční reakce na přípravek u vás probíhá příliš intenzivně a nepříjemně, snižte dávku po dobu 1-2 dnů na polovinu a teprve poté ji opět pozvolna zvyšujte. Alternativně můžete také přípravek 1-2 dny zcela přestat užívat. Po této pauze začnete znovu s nižší dávkou (polovina předchozí dávky). Zatímco se váš organismus detoxikační kůrou mobilizuje, aktivuje a z těla se odvádí toxiny, nezapomínejte vašemu tělu dodávat dostatečné množství čisté pitné vody. Voda z kohoutku a minerální voda však obvykle nemá potřebnou kvalitu a čistotu. Aby naše tělo mohlo optimálně vyloučit škodliviny a odpadní produkty metabolismu, doporučuje se pít např. pitnou vodu Plose, Lauretana nebo Black Forest. Z dlouhodobého hlediska jsou pak osmotické filtrační systémy na vodu s následnou aktivací vody cenově mnohem výhodnějším a lepším řešením a navíc vám odpadne věčné tahání lahví.

O společnosti ROOT 

Srdcem řady ROOT jsou tři produkty: Clean Slate pro komplexní a systemickou detoxikaci organismu, Zero-In pro zlepšení mozkových funkcí a rychlé zvýšení energie a Restore pro podporu a regeneraci zdraví střev a imunitního systému. Vyzkoušeli jsme pro vás všechny tři přípravky: zde najdete naše podrobné hodnocení těchto tří produktů značky ROOT.

ROOT je americká společnost se sídlem v Nashvillu, která se specializuje na oblast zdraví a wellness a jejím cílem je přijít na kloub mnoha zdravotním problémům. Výrobky ROOT jsou ekologické, převážně veganské a bezlepkové a neobsahují GMO. Specialitou jsou vlastní výrobní postupy, z nichž některé jsou patentované. Díky přirozeným a přírodním řešením by zákazníci měli mít možnost vzít své zdraví a štěstí do vlastních rukou.

Společnost ROOT je založena na základních hodnotách jednoduchosti, autenticity, integrity a vzdělávání. Společnost ROOT se snaží inspirovat své zákazníky ke zlepšení kvality jejich života prostřednictvím hlubšího pochopení přirozené cesty k vlastnímu zdraví a tělesné pohodě a poznání jednoduchých, ale účinných řešení pro zdraví celého organismu. Více informací o vzniku společnosti a jejích zakladatelích si můžete přečíst zde.

Všechny přísady přípravků společnosti ROOT jsou pečlivě a svědomitě vybírány. Každá složka je před zpracováním i po něm testována, aby bylo zajištěno, že jsou použity výhradně čisté látky bez jakýchkoliv škodlivin. Účinnost a působení přípravků v této oblasti závisí především na úpravě a zpracování obsažených látek a samozřejmě na jejich správném poměru, který je obvykle „obchodním tajemstvím“. Společnost ROOT spolupracuje s mezinárodními dodavateli, kteří nabízejí vysoce kvalitní přírodní suroviny a jsou zárukou té nejlepší kvality.